BEZPŁATNY DOSTĘP DLA RADCÓW PRAWNYCH
Z OIRP WARSZAWA

Poznaj rozwiązanie, z którego korzysta już 20 tys. prawników.

 


 

Profesjonalna obsługa prawna nie oznacza wyłącznie wiedzy i doświadczenia. Równie ważne są narzędzia i technologie, dzięki którym prawnik zarządza dokumentami, rejestruje czas pracy, a Klient ma bieżący wgląd w status prowadzonych dla niego spraw.

Kleos to jedno z kluczowych narzędzi dla prawników autorstwa Wolters Kluwer, które powstało w oparciu o 30 lat doświadczeń w tworzeniu oprogramowania prawniczego. Rozwiązanie zostało dopasowane do potrzeb różnego typu kancelarii prawnych, niezależnie od ich wielkości i specjalizacji.

Kleos oferuje pełną i jedyną w swoim rodzaju gamę funkcji, łączącą zarządzanie sprawami z ewidencją czasu, fakturowaniem i raportowaniem. Unikalny portal do udostępniania dokumentów Kleos Connect oraz aplikacja mobilna na tablety i smartfony pozwalają na pracę w dowolnym miejscu i czasie. Dane użytkowników są chronione i automatycznie zapisywane w całkowicie bezpiecznym środowisku (zgodnym z wymaganiami RODO).

Kleos zapewnia nieograniczoną przestrzeń na dane i dokumenty, pakiet szablonów wraz z edytorem oraz wsparcie techniczne i szkolenia.

 

ABY ROZPOCZĄĆ KORZYSTANIE Z SYSTEMU:
 

  • Wypełnij formularz, podając swoje dane kontaktowe.
  • Otrzymasz e-mail rejestracyjny wraz z linkiem do pobrania Kleosa.
  • Po pobraniu systemu, otrzymasz e-mail z danymi do logowania.
  • Zaloguj się podając dane rejestracyjne i rozpocznij pracę.
  • Co tydzień będziesz otrzymywać filmy instruktażowe, które pomogą Ci
    jak najlepiej wykorzystać możliwości systemu.
 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami